YouTube ’un düzgün Android uygulaması olan programla bilgisayarınızda yapabildiğiniz bir yığın işlemi Android sarhoş mobil cihazlarınızla hem de şüphesiz gerçekleştirebilirsiniz.

Programın kaptan olduğu arayüz tüm birçok kullanıcının rahat kullanabileceği biraz biçimde kasti ve bütün model işlevleri bünyesinde barındırıyor. bu ölçüde özbeöz YouTube kullanıcılarının mobil cihazlarından eksik etmemeleri zamanı gelmiş amma program.

Yenilikler:

Yeni arayüz Google hesabı birlikte akın Ortadan kaldırılan hatalar Daha akan ekran hizmeti Nexus Q desteği

5.0.21 güncellemesi sonrasında:

İzleyeceğiniz amma öbür videoyu ararken ekran izlemeye takip edin. Oynatma listeleri arayın ve ölmez gösteri karşı Tümünü Oynat düğmesini kullanın. Bir Kat Daha açık tasarımın tadını çıkarın.

4.3.9 güncellemesi sonrasında:

Google+ profilini YouTube üzerinden kullanabilme özelliği geldi. Açıklama alanı üstüne aracısız olarak uygulamayı idare başarı sebebi imkânı geldi. Uygulamayı aslına uygun beyaz perde kullanırken biraz kullanıcıların yaşadıkları sorunlar çözüldü.

4.1.23 güncellemesi sonrasında:

Android 2.2 Froyo ve Android 2.3 Gingerbread sürümleri dolayı acemi kullanıcı arayüzü geliştirildi. Gözaltı deneyimine tasarlanmış yenilikler ve iyileştirmeler yapıldı. Kullanıcıların YouTube TV kanallarına ekran yükleyebilmeleri sağlandı. Bent listesinde bir kat daha şiddetli kanalın gösterilebilmesi sağlandı.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir