YouTube Music, Android işletim sistemki cihazlarınızda Apple Music veya Spotify olası servislere değişik olarak kullanabileceğiniz kimi online müzik işitme uygulamasıdır.

Bütün kullanıcının kendi musiki zevkine karşı onlarca aksine kategoride binlerce hit parçaları bulabilecekleri ve bunun yanı çizgi kesin giden şarkıların kliplerini, popüler parçaların coverlarını ve remixlerini bulabilecekleri uygulamayı, 14 zaman baştan başa serbest kadar kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların dinledikleri parçalar esas alınarak hazırlanan belirli hırsızlık listeleri, en son kalkan albümlerin listelendiği trend şarkılar, hit parçalardan oluşan ve basit güncellenen musiki listeleri, ekran klipler, albümler ve anlaşma kesitlerinin da ayak aldığı bir yığın amaç sunan Youtube Music hem kolay kullanımlı arayüzü birlikte de bildiri çekiyor.

Youtube mobil uygulamasının arayüzüyle benzer şey kimi tasarıma sahip çıkan Youtube Music o dakika ülkemizde kullanılamıyor ancak yapma içeriğinden faydalanabiliyorsunuz. Uygulamayı yapıştırmak için Google hesabınızla akın yapmanız gerekiyor. Ama uygulamayı reklamsız uygulamak istiyorsanız o zaman hem de Youtube Mağlubiyet üyesi olmanız gerekiyor.

YouTube Music indir

, YouTube Music cephile.com kadar sizler icin inceledik. yorum kısmından açıklamalar alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir