Son zamanlarda younow uygulaması çok popüler bir hal aldı, Peki Bu uygulamanın Bars Takipçi Hilesi var mı ? yazımızı sonuna kadar okuyun lütfen. Ayrıca şöyle ki artık Facebook üzerinden fan / yorum bildirimleri almazken şimdi younow’ye davet bildirimleri alıyorum.

 

Peki olay şöyle ki herkes tarafından rağbet görülen bu younow uygulamasında fan Hilesi ya da bars Hilesi var mı? gibisinden çok sorulan bir soru haline gelen younow fan Hilesi hakkında Cephile ekibi olarak bu olaya çözümler ürettik ve tıpkı Twitter ve İnstagram’da olduğu gibi younow’da bars ve fan hilesini bulduk. Hile demek yalan olur, bir nevi bars ve fan taktiği gibi bir şey.
Öncelikle younow uygulamasından biraz söz edeyim, ilk çağrışımda bir video sitesi sandım ama canlı yayın şeklinde olan bir uygulamaymış. Zaten ben ask.fm uygulamasını da radyo sitesi sanmıştım ilk başlarda her neyse hemen sizlere bars ve fan hilesini anlatayım.

Karşılıklı fanyoruz: Aşağıdaki liste de yer alan bütün yorumları beğenen kişiler karşılıklı etkileşim yapıp, fan kasıyor. Sizde bu BÜYÜK etkilişime katılın.!

Younow Uygulaması fan ve bars Hilesi

younow uygulamasında fan hilesi yapmak için öncelikle uygulamaya katılıp kendi profilimizi oluşturmalıyız. Ardından oluşturmuş olduğumuz profilden sonra Anasayfaya giderek orada canlı yayın yapan kişileri yer alan ve kenarda sohbet eden kişiyi  takip ediniz ve bir süre sonra o kişi de sizi takip edecektir.

Sizleri takip etmeyen, geri dönmeyen ve durumlarınızı yani sorularını beğenmeyen kişileri takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

Karşılıklı fan Beğendirmek istediğiniz soruların profillerini aşağıda YORUM YAPARAK paylaşınız. Paylaşılan yorumlara fan hediye edilip, bars gönderilecektir.
DUYURU: Cephile.com yönetimi olarak, younow uygulamasında 1,000 bars hediye ediyoruz. 
younow bars fiyatları

Büyük bir hız ile yayılan Younow uygulaması hemen hemen herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Younow uygulaması Halil Söyletmez, Ataberk Doğan, Koray izitaş ve diğer fenomenlerin katılımıyla  kısa süre de popüler olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Peki gelelim Younow uygulaması nedir, ilk başlarda video sitesi sanılan Younow aslında bir canlı yayın uygulaması yapan bir sitedir.  Ayrıca canlı yayın ile  kalmayıp kişiler sorulan soruları beğenme hatta soran / soruyu yanıtlayan ve canlı yayın yapan kişilere bars adı altında para kazandırmaya yarayan bir sitedir. Sormuş olduğunuz soruları anasayfa da canlı bir şekilde herkese sorabiliyorsunuz, ayrıca anonim sorma özellikleri de mevcut.

Bizler Cephile.com ailesi olarak, Younow uygulamasını seven ve hayranı olan kişilere bars hediye etmeye karar verdik ve bu yazının altına dikkat çekici, olumlu ve uzun yorum yapan kişilerin hesaplarına 1.000 bars göndereceğiz.
Çekilişe Katılmak İçin;
1. Yazının altında yer alan yorum kutusunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
2. ‘Younow bars istiyorum çünkü’ ile başlayan güzel bir cümle kurmanız gerekmektedir.
Örnek; Younow bars istiyorum çünkü Önemli bir işim var…! (Yorumları okuyun aynı yorum yapılanlar geçersiz sayılacaktır )
gibisinden güzel yorumlar yapan kişilerin yorumları onaylanıp yayınlanacaktır. Ayrıca bu yazının altına yorum yapan kişiler arasından en güzel ve etkileyici yorumu yapan kişiyi seçip o kişiye 1,000 Bars göndereceğiz.Bars

Herhangi bir adaletsizlik olmayacaktır, en güzel yorumu ekip arkadaşlarımızla seçeceğiz ve o kişinin profiline hediye bars gönderilecektir ve herkesin inanması adına profil adresi bu sayfa üzerinden paylaşılacaktır.

(Arkadaşlar Toplamda 20 Kişiye 1000 Bars Gönderdik 2’nci Bar Çekilişinin detayları için TIKLAYINIZ…

 

tumblr_inline_nnbh5gFU891r7ozai_500

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir