WordPress Desktop; Windows işletim sistemine topluluk bilgisayarlarınızın masaüstünden blogunuzu yönetmenize imkan tanıyan WordPress resmi yazılımıdır.

Ağız Ağıza ücretsiz namına erbap olabileceğiniz WordPress Desktop yardımıyla yönettiğiniz blog ve web sitesini masaüstünüzden pratik bir şekilde yönetebileceksiniz.

Acun çapında sunu çokça beğenilen ve ücretsiz blog servisi olan WordPress’in resmi yazılımı olan WordPress Desktop kullanıcıların beklentisini karşılayacak yeteneğe topluluk. WordPress genel ağ sitesine bağlanarak yapacağınız tam işlemleri yazılımı kullanarak masaüstünden yapma şansına sahipsiniz.

Sitelerim ve Okuyucu atılmak için 2 ayrımlı sekmeden oluşan programda; Sitelerim sekmesinden blogunuzun istatistiklerini, blog yazılarını, temaları, sayfaları, menü ve eklentileri amelî yönetebilirsiniz. Bu üstelik etmek oluyor kim, WordPress panelinde gördüğünüz tekmil özelliklere erişebiliyor ve yazılarınızı ekleyebiliyorsunuz.

Kari sekmesinden ise strateji ettiğiniz blog sayfalarını görebilirsiniz. Yekpare blog sahiplarinin işini kolaylaştıracak olan ve ağız ağıza ücretsiz adına verilen WordPress Desktop yazılımını tekmil blogger arkadaşlara öneririm.

WordPress Desktop indir

, WordPress Desktop indir cephile.com yerine sizler icin inceledik.

Kategoriler: Son Eklenenler

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir