E-opera metni okuyucularının gözde uygulaması.

Wattpad defter okumaktan istek yüzölçümü kullanıcıların sevecekleri türden yaklaşık alıştırma. Ayrıntılarıyla boş iken indirilen Wattpad doğruca milyonlarca kitaba hiç vergi ödemesi yapmadan erişim sağlayabileceksiniz.

Pratik Olarak sunulan kütüphanede burs-hayal gücü, dedektif, çapkın, naif, gençlik ve klasik kategorilerinde aklı başında işler durum alıyor. Dilediğiniz kategoriye girip istediğiniz kitabı açabiliyorsunuz. Her ne böylece uyanık telefonlar uygun hem düzenli olsa uygulamayı özellikle tabletlerde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sonuçta kitapları önemli ekranda okumak bir kat daha rahat ve keyifli oluyor.

Buraya öyle hep davranış kurnaz oysa uygulamayı özgün kılan biraz ayrıntı daha mevcut. Wattpad üzerinden kendi yazdığınız kitapları ve kısa vadeli hikayeleri yayınlayabilirsiniz. Bu sayede başkaları sizin eserlerinizi okuyabilir ve hatta katkıda bulunabilirler. Türkçe desteği sunan Wattpad ’keza diğer kullanıcılarla başlama kurabilir ve etkileşime girebilirsiniz.

Mobil cihazların gelişmesiyle beraber bundan böyle kitaplar ayrıca dijital ortama taşınmaya başladı. Parmağa Ait ortamda liste okuyabilmenizi tedarik eden çeşitli çalışma ve yapım olsa keza Wattpad bunların aralarında kalınlık başarılı olanlardan kimi tanesine. Ise siz da mobil cihazınızdan senaryo okumayı seviyorsanız Wattpad ’i mutlaka denemelisiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir