Opera tarayıcısının kurucusu ve eski CEO’su Jon Von Tetzchner ile ekibi yoluyla geliştirilen Vivaldi, elverişli ve güvenilir yapısı ile dikkati calip çabuk tıpkısı genel ağ tarayıcısıdır.

Alelhusus eksper kullanıcıların tercih edebilecekleri sunma gani internet tarayıcısı diyebileceğimiz Vivaldi, kullanıcıların yegâne bire bir sekme üzerinden istedikleri seçkin şeye çabuk tıpkısı şekilde erişmelerine imkan tanıyor.

Kullanıcıların interneti henüz abat ve elan çabuk deneyimlemesine imkan tanıyan Vivaldi’de sunma dikkat çeken çeşni ise; Konu filtreleme özelliği. Bu özelliğin sunduğu seçeneklerde yardımıyla genel ağ sayfalarını siyah-parafin, 3 boyutlu, resimler yana dönmüş yahut aksi elvan kadar farklı şekillerde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Gereksiz sekme açtığınızda istediğiniz siteye erişmenizi sağlayıcı acul kontrol, girdiğiniz sitelerin tema renklerine bakarak ilim değiştirebilen mülevven sekmeler, çabuk ulaşım seçenekleri, e-kere servisi ve genel ağ sayfalarına meri değişik filtreler, yeni internet tarayıcısı Vivaldi‘nin değişik ilgi çekici özellikleri arasında kayran alıyor.

Yeni internet tarayıcısı Vivaldi‘yi Windows bilgisayarınızda korumak isterseniz sitemiz üzerinden ücretsiz namına indirebilirsiniz.

Vivaldi indir

, Vivaldi indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir