TypeRider; Mac OS işletim sistemleriniz uygun geliştirilmiş sizin ve çocuklarınızın dil konusundaki bilginizi daha hem geliştirecek eğlenceli bazı bulmaca oyunudur.

şiddetli sade olan bu numara siz ve çocuklarınızın harfler ile bağıl işlemlerinizi kolaylaştıracak ve rahibe adayı bir dil öğrenme ilgili çocuğunuza ahbap olacak. Oyundaki ki 2 daire biçiminde kaya parçası parçasını farklı olarak kitap düzenlemesi ve şekildeki karakterlerin üstüne geçirerek katışıksız seviyeyi tamamlamanız olacaktır. Bu çalışma içerisinde, dillerin geçmişinden bugününe kadar olan değişimlerini bulabilecek ve çok yeni bilgiler hem öğrenebileceksiniz. Bu sayede keza sizin ve çocukların temel emanet unsuru ayrıca ileri olacaktır. 

Bilhassa ana ve babalar bu oyun bir uçtan bir uca çocukların sosyal yönünü ortaya çıkarmalarına da mazeret vermiş olacaklar. Birbirinden çekici ve en araştırıcı kullanılan karakterlerin bulunduğu 10 aksine mizaç beraber harika amma numara sizleri bekliyor olacak. Bu eşsiz özelliklere kalıp oyunu siz hem mutlaka çocuklarınızla tanıştırmalısınız. Oyunu derhal indirerek bu harika karakterleri onaylama fırsatı bulabilirsiniz. 

TypeRider indir

, TypeRider cephile.com gibi sizler icin inceledik. izah kısmından talimat alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir