Touchgrind Skate 2 1.25 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciIllusion Labs
Sürüm:1.25
Kategori:Hileli Oyunlar / Spor Oyunları
Boyut:10.4 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBTouchgrind Skate 2, muhteşem grafiklere sahip olan bir parmakla kaykay yapma oyunudur. Kaykay yapmak en popüler hobilerden bir tanesidir. Özellikle gençlik zamanlarında bir çok kişinin en büyük hevesleri arasındadır. Tabii herkes önce kaykayı normal şekilde kaymaya başlar daha sonra ise popüler kaykay hareketlerini denemeye çalışır. Ancak bir hareketi öğrenmek bazen haftalarca bile sürebilmektedir. İşte Touchgrind Skate 2 oyununda bunun alıştırmasını yapmanız, düşme korkusu olmadan delicesine kaymanız mümkündür sevgili yegenlerim.

İki parmağınızı tıpkı ayaklarınızı koyduğunuz gibi kaykaya yerleştirin ve kaymanın tadını çıkarın. Touchgrind Skate 2 oyununun grafikleri son derece kaliteli şekilde tasarlanmış. Fizik kurallarının da çok gerçekçi olarak yansıtıldığını oyunda görebileceksiniz. Herkes tarafından bilinen bir çok hareketi bu oyunda yapabileceksiniz ve büyük pistlerde kayabileceksiniz. Normalde kilitli olan şeyleri benim verdiğim mod sayesinde kilitsiz olarak elde edebilirsiniz!Touchgrind Skate 2 1.25 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Touchgrind Skate 2 1.25 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Touchgrind Skate 2 1.25 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Touchgrind Skate 2 1.25 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Touchgrind Skate 2 1.25 Orjinal Apk indir – (12.8 MB)
Touchgrind Skate 2 1.25 Hileli Mod Apk indir – (10.4 MB)
Touchgrind Skate 2 1.25 OBB indir – (168.1 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Kilitler açık hileli modda oynamak için önce Touchgrind Skate 2 1.25 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan se.illusionlabs.skate2 klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*