Kusurlu duymadınız, bu oyun bir tuvalet simülatörü

Toilet: Simulator oyunculara tıpkısı klozetin (!) namına geçme ve etraflarına mutluluk absürt imkanı veren benzeri cümbüşlü abdesthane simülatörü.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu simülasyon oyunu bize simülasyon türünün abuk sabukluk sınırlarını ne kademe zorlayabileceğini kanıtlıyor. Toilet: Simulator önceki akla geldiği üzere oyuncuların aynı tuvalet seansında deliği tutturmaya çalıştığı dümdüz ve alay malay bire bir baziçe değil. Toilet: Simulator arkasında yoğun ayrımsız tarihi hikaye barındıran tıpkısı başyapıt. Oyunda yüzyıllar süresince insanlar marifetiyle hunharcasına kullanıldıktan sonra dirilişe geçen klozetlerin sağlıklı mücadelesine şahit oluyoruz. İnsanlar bu güne büyüklüğünde gelişigüzel sıkıştıklarında tuvaletlerin arkasından koşmuşlardı. Onları nerede bulurlarsa berduş emellerini gerçekleştirmiş, hassaten kimi vakit sifonu da çekmeden fenomen yerini terketmişlerdi. Deminden ise av avcı oldu ve kaçma sırası insanlara geldi. Toilet: Simulator’da sokağa çıkın ve o *okları geldikleri yere kavrayışsız gönderin!

Olur, bati kendisine sokağa çıkıp insanların ardı sıra koşturup etrafa *ok saçabileceğiniz bire bir oyundan bahsediyoruz. Oyuna önceden klozetinizi seçiyorsunuz, onu kavga boyaları ile boyadıktan sonraları sokağa salıyorsunuz. Demincek insanlar düşünsün!

Toilet: Simulator’u dilerseniz multiplayer namına oynayabiliyorsunuz ve diğer oyuncularla *ok savaşına girebiliyorsunuz. Oyun içerisindeki mikrodalga fırın ise oyunun şaşırtı kahramanı.

, Toilet: Simulator indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir