Mac OS işletim sistemlerinin bulunduğu cihazlarınız için tasarlanan Time Mysteries 3: The Kesin Enigma oyunu birlikte macerayı ve bulmaca keyfini amma arada yaşayacak ve şahane biraz heyecana hayat arkadaşı olacaksınız.

Büyü Gibi biraz su baskını karşısında Ester Ambrose yaklaşık kere daha onun ve ailesinin geleceğini hafifletmek göre mücadele etmektedir. Kötü güçlerin kol gezdiği biraz mezarlıkta hayali kimi hikaye birlikte mevsim geçireceğiniz bu püf noktası sizi farklı bazı dünyanın içerisine sokacak ve destansı amma finale açık yürekli iletişim alacaksınız. 

Hikayenin en çetin ve en tehlikeli yerlerinde siz da Ester Ambrose’a yararı olmak istiyorsanız bu numara kelimesi kelimesine size göre istenilen bazı oyundur. Tüm sahnede farklı olarak bir davranış bulmaya çalışacak ve bu ateşli güçleri yok etmek dolayı mücadele edeceksiniz. Zamana ters yarışarak en fazla sıcacık nesneyi bulup kötü güçlerin yok olmasını sağlayabilirsiniz. 

Time Mysteries 3: The Final Enigma indir

, Time Mysteries 3: The Final Enigma cephile.com iken sizler icin inceledik. manâ kısmından kullanma talimatları alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir