The Walking Dead dizisinin sevilen kahramanı Michonne ile gerilim dolu bir maceraya atılmaya ne dersiniz?

The Walking Dead: Michonne eğer coşku dolu hikaye içeren bir macera oyunu oynamak isterseniz öğüt edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir nefret edilen şey – macera oyunu olan The Walking Dead: Michonne, Minecraft: Story Mode, Game of Thrones ve Tales from the Borderlands gibi oyunlarıyla tanıdığımız Telltale Games tarafından geliştirilen bir diğer nitelikli mobil oyun. Yeniden Telltale göre geliştirilen ödül kazanmış olan diğer The Walking Dead oyunlarında genel olarak dizideki kahramanların haricinde alternatif kahramanlarla maceraya atılarak alternatif bir hikayeye tanık oluyorduk. Fakat serinin bu oyunu bizi The Walking Dead dizisinin en sevilen kahramanları aralarında olan Michonne ile buluşturuyor.

The Walking Dead: Michonne’de kahramanımızın Rick liderliğindeki ekibinden farklı kaldığı sürede neler yaşadığı konu alınıyor. Michonne’ün ekipten ayrıldıktan daha sonra yaşadığı olaylar, nasıl hayatta kaldığı ve onu ekibine geri dönmeye neyin ikna ettiğini bu oyunda öğrenebiliyoruz. Katanasıyla dolaşan kahramanımız oyun boyunca kılıcını kullanmasını gerektirecek aksiyon sahneleriyle karşılaşırken kimi süre zorlu seçimler yapmak zorunda kalıyor. Yapacağımız bu seçimler ise oyunun nasıl ilerleyeceğini ve sonlanacağını belirliyor; yani oyunun gidişatını biz şekillendiriyoruz.

The Walking Dead: Michonne grafik kalitesi açısından Telltale’in diğer The Walking Dead oyunlarıyla aynı seviyede. Yani bizi yeniden çizgi roman tadında bir görünüş bekliyor.

, The Walking Dead: Michonne indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir