Taps to Riches v1.2 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Taps to Riches v1.2 ELMAS HİLELİ APK, şehir kurma ve yönetme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Game Circus LLC stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine iş merkezleri ve yaşam alanları açarak işletmek ve para kazanmaktır. Taps to Riches içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede arazinizi en iyi şekilde değerlendirebilir, tüm geliştirmeleri yapabilirsiniz. Zorlu görevler, bitmek bilmeyen inşaat-geliştirme işleri ve dahası sizleri bekliyor. Taps to Riches v1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Taps to Riches Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Taps to Riches v1.2 MOD APK İNDİR – 39MB

Kurulumu

Taps to Riches v1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Taps to Riches 1.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz daima artar.

Taps to Riches 1.2 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz elmas miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*