SoundCloud’da bulunan parçaları masaüstünüzden dinleyin.

Soundnode, genellikle popüler parçaların cover ’larının bulunduğu ücretsiz müzik dinleme sitesi SoundCloud ’ı masaüstüne taşıyan bedava ve minik boyutlu bir program. SoundCloud hesabınıza giriş yaparak platformdaki milyonlarca yerli ve yabancı şarkıya kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Kurulum gerektirmeyen program SoundCloud ’ın sunduğu bütün özelliklere sahip. Şarkıları çevrimiçi dinlemenin yanı sıra beğenebiliyor, beğendiğiniz şarkılardan oluşan çalma listeleri hazırlayabiliyor, şarkıcıları takibe alabiliyorsunuz.

SoundCloud ’da bulunan bütün parçaları eksiksiz ve kaliteli olarak dinleme imkanı tanıyan programın arayüzü de epeyce sade. Sol panelde profil bilgileriniz yer alıyor ve çalma listelerinize, şarkıların tümüne tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Başlıca ekranda ise parçalar albüm kapaklarıyla birlikte listeleniyor.

Soundnode Özellikleri:

Kurulum yapmadan çalışıyor Klavye kısayollarıyla şarkı atlama, erteleme, çalma epeyce kolay Online katalog, çalma listeleri, gözde şarkıcılar aralarında geçiş gerçekleştirmek son derece basit Şarkı beğenme, paylaşma, liste hazırlama Kullanıcı peşine düşüp takip etme, takibi bırakma

, Soundnode 0.6.1 apk indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir