Soundbounce; aynı musiki zevkine öğretmen olduğunuz kişiler -li işbirlikçi müzik dinlemenize imkan tanıyan olağanüstü yaklaşık yazılımdır.

Kavalye müzik zevkine öğretmen olduğunuz arkadaşlarınız birlikte yardımcı toplantılarınızda benzer müziği dinlemenizi tedarik eden çalışma tamamen boş olarak müzik severlere sunuluyor. Zar Zor yazılımı kullanabilmeniz amacıyla SpotifyPremium hesabınız olması gerekiyor.

Çok saf ve akıllı amma arayüz ile yeni başlayan yazılımı başlangıç açtığınızda Spotify hesabınız beraber nehir ağzı yapmanızı talep ediyor. Akış yaptıktan devam Facebook ve Twitter hesabınızı de Soundbounce yazılımına bağlamanız gerekiyor.

Herkes Kendi musiki odalarınızı açabileceğiniz aynı dilerseniz alternatif kullanıcıların açmış olduğu odalara giriş yapabilirsiniz. Daire içerisinde müzik dinleyen cümbür cemaat aynı yörüngede hareket eden bir şekilde duruşma gerçekleştiriyor ve çok epeyce samimi amma radyo ortamı oluşuyor.

Çalınacak olan müziklerin kullanıcıların gerçekleştirdikleri oylamalara karşı oynatılmaları ama grubun umumi eğilimine göre parçaların sıradaki parça olacağını garanti ediyor. Natürel ki başkalarının odasında dadanmak istemez ve kendi müziklerinizi insanlara ilerlemek isterseniz bu imkanınız keza fiili.

Soundbounce indir

, Soundbounce cephile.com kadar sizler icin inceledik. manâ kısmından açıklamalar alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir