Sodexo uygulaması -li bulunduğunuz vilâyet ve ilçede sodexo üye ağında yerleşik bütün işletmeleri hızlıca öğrenebilir, kartınızdaki ne böylece kaldığını öğrenebilir, kartınızla yapmış olduğunuz kusursuzluk 1 ay içerisindeki harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Sodexo Restaurant Pass, Fuel Pass, Business Pass ve GIFT Pass kartlarından birine sahipseniz ayrıca iPhone da iPad ’inizde kullanabileceğiniz Sodexo adlı uygulamayı muhakkak indirmelisiniz. Farklı Olarak kullanımlara istenilen hazırlanan sodexo kartlarının bugünkü olduğu uzuv ticaret yerlerini arayabilir, kartınızı kabul etme yapan işletmelerin yerini harita üzerinden görebilir, tavır bilgilerini alabilir, telefon numaralarına ulaşabilir, nehir yatağı tarifi alabilirsiniz.

Kartpostal ve hüviyet bilgilerinizi kullanarak uygulamaya üye olmanız olduğu takdirde bilanço sorgulama, harcamaları görüntüleme falan katma özelliklerden faydalanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken yaşadığınız sorunları yoksa düşüncelerinizi “Görüşlerinizi Bildirin” bölümünden iletebilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir