Faal cihazlar için geliştirilmiş shoot çare up türündeki en liyakatli uçak savaşı oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Sky Force 2014 çıktığı periyot balaban ses getirmişti ve milyonlarca oyun sever bu oyunu Android yahut iOS işletim sistemini kullanan çokbilmiş telefon ve tabletlerine indirerek oynamaya başlamıştı. Sky Force 2014’ün sunduğu erdemli çizge kalitesi ve ensesi kalın muhteva bizim birlikte berenarı hoşumuza gitmişti. Oyunun Polonyalı geliştiricisi Infinite Dreams serinin bakir oyunu olacak Sky Force Reloaded‘ı yayınladığı oynanış videosuyla resmi namına hep dünyaya duyurdu ve oyun severlere müjdeyi verdi. 

Hatırlanacağı amacıyla Sky Force serisi ilk adına 2004 yılında Symbian işletim sistemini kullanan hareketli cihazlar için yayınlanan serinin geçmiş oyunuyla başlamıştı. Infinite Dreams evvel oyunun üzerinden 10 yıl geçmesinin arkası sıra Sky Force 2014’ü yayınlamıştı ve serideki nitelik çıtasını çok yükseltmişti. Polonez geliştirici ekibin sözlerine göre Sky Force Reloaded seride kullanılmamış bir nitelik sıçraması yaşatacak.

İndir75 MB
Sky Force 2014 Android Android için Tayyare Savaşı Oyunu

İndir115 MB
Sky Force 2014 iOS iPhone ve iPad için Tayyare Oyunu

Sky Force Reloaded esasen sunturlu grafiklerle gelişigüzel geliyor. Bunun beraberinde bakir oyun dinamikleri bize daha coşkulu ayrımsız oynanış yaşatacak. Oyunun önümüzdeki 2-3 ay içerisinde sorti yapması bekleniyor. Sky Force Reloaded’ı Android ve iOS cihazlarımızın yanısıra bilgisayarlarımızda üstelik oynayabileceğiz.

Sky Force Reloaded’ın tanıtım videosuna ayn atarak bakir oyun için düşünüm sahibi olabilirsiniz:

Sky Force Reloaded’de Aksiyonun Dibine Vuracağız izle Videoyu İzleyin

Elinizi Ayağınızı Boşaltan, Eldivenle Bile Sevemeyeceğiniz Elektronik Beyin Oyunları

, Sky Force 2014 Sevenlere Müjde! Sky Force Reloaded Kısa Bir Süre Sonra Çıkacak indir cephile.com namına sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir