Shadowmatic 1.1.2 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciTriada Studio Games
Sürüm:1.1.2
Kategori:Hileli Oyunlar / Beceri Oyunları
Boyut:70.7 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBShadowmatic, gölgelerden cisim bulma oyunudur. Hazır olun çünkü bu şimdiye kadar gördüğünüz tüm oyunlardan farklı bir yapım olabilir. Eğer bir şeyleri çözmeyi seviyorsanız, genellikle beceriye ve zihin gücüne dayalı oyunları tercih ediyorsanız Shadowmatic’i çok seveceksiniz. Dinlendirici müzikleri ve kaliteli grafikleri ile bu oyunu saatler boyunca oynayabilirsiniz. Oyunun her bölümünde bir kurulmuş bir şema üzerinde görevinizi yerine getiriyorsunuz. Size bölümlerde anlamı olmayan bir obje veriliyor ve bu objenin gölgesi karşıdaki duvara yansıyor.

Objeyi 360 derece çevirebiliyorsunuz, bunu yaparak mantıklı bir gölge ortaya çıkarmalısınız. Girdiğiniz bölümlerde size gölgeden ne bulacağınız söylenmiyor ancak mesela bölümde bulmanız gereken obje balık oluyor. Bunu tamamen deneme yanılma yöntemiyle sağlıyorsunuz. Objeyi tam anlamıyla bulduğunuzda bölüm tamamlanmış oluyor ve yeni bölümde daha farklı objeler buluyorsunuz. İlerledikçe çok daha kapsamlı şemalarla karşılaşacaksınız, iyi eğlenceler yegenlerim.Shadowmatic 1.1.2 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Shadowmatic 1.1.2 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Shadowmatic 1.1.2 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Shadowmatic 1.1.2 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indir
Shadowmatic 1.1.2 Orjinal Apk indir – (70.7 MB)
Shadowmatic 1.1.2 OBB indir – (189.2 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Kilitler açık hileli modda oynamak için önce Shadowmatic 1.1.2 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.triadastudio.shadowmatic klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*