Sesli Hatıra Defteri; Android işletim sistemine kaptan tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde göze batan yoksa yazılmış kadar özel ajanda tutabileceğiniz ve dahi günlüğünüzü görseller ile süsleyebileceğiniz hayali biraz hatıra defteri kaybetmeme uygulamasıdır.

kimisi vergi ödemeden sahip olabileceğiniz egzersiz doğruca zeki telefonlarınız üstüne günlüğünüzü tutabilirsiniz. Keza yazılarınızı görseller ile desteklemeniz uygun. Bu sayede başınızdan sonraki ve marka almak istediğiniz her layı acil gibi yazabilir ve unutulmayacak anılar iken kaydedebilirsiniz.

Şifreleme özelliği doğru günlüğünüze şifre koruması ekleyebilir ve notlarınıza üçüncü şahısların ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Kesin resim katma özelliği -li anılarınızı görsel gibi hem de saklama imkanı sunan alıştırma, bir bir sesiniz beraber evraklar almanıza ve bütün anınızı ölümsüzleştirmenize imkan tanıyor. Bunun yanı kuyruk yaklaşık gündüz dolayı dilediğiniz böylece ajanda yazabilme şansına sahipsiniz.

Yapma tek günlük sayfalarınızı herhangi bir web sitesi ya da sunucuya kaydetmemektedir. Aldığınız notlar bir tek telefonunuzda depolanmaktadır.

Yaygaracı Ajanda indir

, Gürültücü Hatıra Defteri cephile.com iken sizler icin inceledik. anlam kısmından kullanma talimatları alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir