Saatler Ekran Apotr; yazılımı ile masaüstünüzde 5 farklı tasarıma ehil saat seçeneği ile görüntülük apotr oluşturabilir böylecene zamanı anbean ayn uğrunda tutmayı başarabilirsiniz.

İçeriğinde kâin 5 farklı saat seçeneği ile ekranınızı yavaş yavaş birlikte himaye alabileceğiniz ayrımsız aplikasyon olan Saatler Görüntülük Apotr yazılımı ile kurulumu gerçekleştirdikten sonradan dilerseniz seçtiklerinizi dilerseniz cümle koruyucuları bilgisayarınız üzerinde etkin aynı ayla getirebilirsiniz. Kurulum sonrasında Saatler Görüntülük Koruyucu uygulamasında seçtiğiniz ekran koruyucu varsayılan yerine kaydedilecektir. 

Saatler Ekran Havari uygulamasının eş saat, herif figürleri, semavi sayısal saat(Sesli), ant çizgisi(Ruz ve Saat), dairesel(Ruz ve Saat) gibi 5 değişik seçeneği içeriğinde kullanıma hazır bulunmaktadır. Antrparantez uyarmak gerekir Saatler Görüntülük Koruyucu uygulamasında sıra gösteren ekran koruyucularının dili Ingilizce olup özge görüntülük koruyucuları ise Türki dilinde bulunmaktadır. 

Saatler Ekran Koruyucu isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız üzere teşekkür ederiz.

Saatler Ekran Yardımcı indir

, Saatler Ekran Koruyucu indir cephile.com yerine sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir