Recordit; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinden videolarınızdan hareketli GIF perde görüntüleri almanıza kapsam besleme kullanışlı kullanıma kaptan yaklaşık uygulamadır.

Iyice bedava gibi kalıp olabileceğiniz Recordit kolay yoldan tüm ekran screenshotların hareketli GIF dosyaları olarak kaydedilebilmelerine faaliyet alanı sağlamaktadır. Bu sayede iri yarı boyutlu videolarınızın sade istediğiniz kimi bölümünü hareketli GIF olarak kaydedebilirsiniz.

Maaşlı ve meslekten yetişme sürümü hem yerleşmiş yazılım hep seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir. Serbest sürümü beraber öğretmen olabileceğiniz 5 dakikalık video aksilik yetersiz geliyorsa maaşlı sürüme geçirme yapabilir yoksa salt ekran kaydı etmek istiyorsanız mesleki sürümü muhabbet edebilirsiniz.

Recordit, görüntüsünü alacağınız bölümü seçeme imkanı hem sunuyor. Bu sayede her beyaz perde yerine ekranın bir tek istediğiniz biraz bölümünün ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Almış olduğunuz perde görüntülerini dilerseniz bilgisayarınıza, dilerseniz de Recordit hesabınıza aktarabilir ve paylaşım linkini kopyalayarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Recordit indir

, Recordit cephile.com gibi sizler icin inceledik. tanımlama kısmından açıklamalar alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir