Kendinizi oyunun içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Razer Surround, oyunculara özel üst seviye ekipman ürünleriyle karşımıza çıkan Razer ’ın yine profesyonel oyuncular için hazırladığı ses yazılımı. Bedava indirebileceğiniz program sayesinde mevcut stereo kulaklığınızın ses kalitesini, gücünü kayda değer ölçüde artırma şansına sahip oluyorsunuz oysa bu sayede oyunları oynamanın keyfine iki kat varmış oluyorsunuz.

Sanal olarak 7.1 kanal çevresel ses deneyimi yaşatan Razer Surround, oyuncuların kendilerini oyunun içindeymiş gibi hissetmeleri için geliştirilmiş bir program. Herhangi bir stereo kulaklık (kulak içi kulaklıklar da destekleniyor) ile ahenkli olan program kişiselleştirilebilir ses kalibrasyonu oluşturma seçeneği sunuyor ve yeni nesil oyunların sunduğu üstün ses efektlerini, müzikleri içinizde hissetmenizi sağlıyor. Yalnız programın ücretsiz sürümünde bas artırma, ses seviyesini akort etme, ses yüksekliği değişimini azaltma, ekolayzır ayarı yapma, kişisel tercihleri akort etme gibi kayda değer özellikler yer almıyor.

Razer Surround Özellikleri:

Sınıfının en iyisi sanal 7.1 çevresel ses Tüm Razer ses ürünleri için evvelden yapılandırılmış ayarlar Herhangi bir stereo kulaklık ile çalışıyor Bas güçlendirici Ses yüksekliği değişimini azaltma Kristal netliğinde gelen ses iletişimi Gelen ses iletişiminin seviyesini ayarlama Özel ve 11 evvelden ayarlı ekolayzır ayarları Bireysel tercihleri akort etme

, Razer Surround 2.0.29.2 apk indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir