QuickKey, kullanıcıya özelleştirmeleri tamamen kolaylıklar karşılayan belirli biraz klavye uygulamasıdır. LitlleFin adlı geliştici ile hazırlanmıştır.

Kullanma iOS 8.3 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları göre uygundur. iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus göre kesin optimize edilmiştir. 

QuickKey klavye uygulaması kullanıcıların çoğu kez yazdığı yazıları tescil ederek,  her zaman yazmakla zaman kaybettirmez. Meselâ internet üzerinden yaklaşık hesaba e-mail adresinizi girmeniz gerekir yahut devamlı online alışveriş yapacaksanız adresinizi yazmanız gerekir. Bunları yazmanın ne kadar ağır bazı sanat olduğunu faraziye edebilirsiniz. QuickKey bu sorunu ortadan kaldırarak işinizi kolaylaştırır. Yalnız bir dokunuşla e-mail adresinizi yazabilirsiniz. Biçim yapısında açıklamalar girilmesini isteyen yerlerde kaygısızca boşlukları doldurabilirsiniz. 

Ilave gibi amade yazı formları oluşturabilir ve bunu çeşitli uygulamalarda istediğiniz gündüz kullanabilirsiniz.

QuickKey uygulaması hiçbir şekilde özgün bilgilerinizi zor. Örneğin uygulamalar -da yazdığınız yazılar ya da aygıt hakkındaki bazı talimatlar aksi taraflara iletilmez. Uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz. 

QuickKey indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir