Publisher Plus yazılımı birlikte Mac işletim sistemine efendi bilgisayarlarınız üzerinde yıllık, dergi, broşürler, posterler, el ilanları olası yazdırılabilir belgeler oluşturabilirsiniz.

Oldukça sade ve güzel bir arayüz -li birlikte yeni gelen yazılım kullanıcılarına, broşürler, el ilanları, bildirme bültenleri, duyuru, afiş, takvim, afiş yapıştıran kimse aynı 170’den artı uzman şablon sunuyor. Bu şablonlardan da faydalanarak sırasıyla kitapçık ve el ilanlarınızı oluşturabilir ve yazdırabilirsiniz.

230’dan fazla azimli arka tasarı seçenekleri, 40’dan pozitif resim çerçeveleri ve maskeler, 170’den pozitif hızlı belge şablonu ile birlikte yeni yazılımda daha fazlasına ihtiyacım mevcut diyorsanız boş kadar mağazadan bulma edebilirsiniz.

Şövalye Eğitimi Alan Çocuk aralığı, boyutu, yönü gibi biraz şiddetli katsayı ayarlarını özelleştirebileceğiniz benzer kenar boşluklarını ayarlayabilir, örnek yerleştirebilir, ten rengi, yazı tipi, kitap düzenlemesi, marj, sütunlar, hat aralığı falan ayarlarını hafifçe düzenleyebilirsiniz.

Keza önceden yapılandırılmış rakam ve nesneleri ekleyebilir yoksa belli şekiller oluşturabilirsiniz.

Publisher Plus indir

, Publisher Plus cephile.com olarak sizler icin inceledik. tanımlama kısmından talimat alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir