Publisher Plus yazılımı beraber Mac işletim sistemine kalıp bilgisayarlarınız üzerinden takvim, bülten, broşürler, posterler, el ilanları benzer yazdırılabilir belgeler oluşturabilirsiniz.

Çok kolay ve zeki bir arayüz beraber beraber giren yazılım kullanıcılarına, broşürler, el ilanları, bildiri bültenleri, bildiri, poster, yıllık, poster olası 170’den pozitif azimli şablon sunuyor. Bu şablonlardan hem faydalanarak herkes kendi broşür ve el ilanlarınızı oluşturabilir ve yazdırabilirsiniz.

230’dan fazla meslekten yetişme geri proje seçenekleri, 40’dan pozitif resim çerçeveleri ve maskeler, 170’den pozitif kolay döküman şablonu -li hiç durmadan yeni yazılımda bir kat daha fazlasına ihtiyacım var diyorsanız bedava gibi mağazadan bulma edebilirsiniz.

Peyk aralığı, boyutu, yönü benzer amma şiddetli katsayı ayarlarını özelleştirebileceğiniz falan kenar boşluklarını ayarlayabilir, örnek yerleştirebilir, ten rengi, ithaf tipi, format, marj, sütunlar, kablo aralığı benzer ayarlarını önemsemeden düzenleyebilirsiniz.

De önceden yapılandırılmış sayı ve nesneleri ekleyebilir ya da özgül şekiller oluşturabilirsiniz.
Publisher Plus indir

, Publisher Plus cephile.com gibi sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir