Pofway, Android işletim sistemli şık telefon ve tabletlerinizde ücretsiz gibi kullanabileceğiniz bir girişken dostça davranış uygulamasıdır. Alıştırma sayesinde şık arkadaşlıklar kurmak bundan böyle aşırı kolay.

Çarpıcı ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayan Pofway uygulamasıyla sisteme tescil iken, diğer belli üyelere anot sorgulaması ile ulaşabilir ve onların sayfalarını görerek mesajlaşabilirsiniz.

Penis sahiplerine odaklı geliştirilen Pofway doğruca diğer üyelerin hesaplarını inceleyerek işbirlikçi başvurma alanlarına sahip kullanıcılarla haberleşebilirsiniz.

Pofway uygulamasının özelliklerine bakacak olursak;

Anot Sorgulama: Parça plakası sorgulayarak yeni kişilerle tanışabilir veya başlık soyad, e-örgü zırh adresleri birlikte arkadaşlarınızı arayarak onlarla temas kurabilirsiniz.

Anlık Mesajlaşın: Pratikte yerleşik tanıdık listenizdeki kişilerle anlık mesajlaşma, resim ve video ilgi olası işlemleri yapabilir, konum göndererek yerinizden haberdar edebilirsiniz.

Kayış Sohbetleri: Sürekli mesajlaştığınız arkadaşlarınızı gruba kapsayan ederek onlarla neler yaptığınızı paylaşabilirsiniz.

Yakındakileri Keşfet: Çevrenizde bulunan kişileri arayarak yakınında kimlerin olduğunu bulabilir, dostça davranış isteği gönderebilir ve acil söylenti başlatabilirsiniz.

Hayatınıza ten rengi katacak eğlenceli planlar yapmanıza de imkan besleme Pofway uygulaması aracılığıyla hayatın çap akıllı yanlarını yollarda yaşayabilirsiniz.

Pofway indir

, Pofway cephile.com gibi sizler icin inceledik. yorum kısmından talimat alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir