iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone cihazlarınız dolayı geliştirilen Pixite Complete uygulaması beraber 6 aksine paket uygulamayı biraz arada bulabilecek ve fotoğraflarınızda şahane değişimler yaratabileceksiniz.

Pixite Bundle paket uygulamasından farklı olarak Pixite Complete içerisinde Assembly uygulaması bulunmamaktadır. Çeşitli uygulamalardan Union uygulaması -li istediğiniz fotoğrafları birleştirme özelliğini kullanabilir, Matter -li 3D şekilleri fotoğraflarınızı istediğiniz falan birleştirebiliri, Fragment birlikte sanat fotoğraflarınızı sergileyebilir, Tangent uygulaması beraber benzersiz rakam ve desenler yaratabilir, Shift ile fotoğraflarınızda farklı olarak yaklaşık sert efekti kullanabilir ve LoryStripes beraber da ölçeklenebilir şerit ve çizgileri kullanabilirsiniz.

Bu paket çalışma birlikte sade çizelge tasarım benzer kimi özelliğe efendi olmayacaksınız. Onun dışından kullandığınız değişik uygulamalar birlikte fotoğraflarınızı istediğiniz gibi oluşturabilir, değiştirebilir ve ortaya hayali farklı tasarımlar çıkartabilirsiniz. 

 

Pixite Complete indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir