Akademi, Kurul ve Kurumsal şirketler dolayı geliştirilmiş olan PaperCut NG yazılımı beraber Mac lokal ağınız üzerinden yerleşmiş yazıcıları, internet kotasını, sistemin takibini ve yönetim şekli izlemesini dökümlü kimi şekilde yapabilirsiniz.
Kullanımı çok dalgalı ve kimi bu gibi de modern özelliklere hükmetme PaperCut NG sisteminizde kurulu bazısı internet tarayıcısı birlikte çalışmakta ve uzakta dümen benzer yapıya kalıp olup kullanıcı hesapları ve cendere falan yapılan bütün işlemleri beyan durumunda size sunabilmektedir. Bunun yanında aylık yoksa almanak yayıncı sarf malzemesi yani kağıt giderlerinize ait pres maliyeti, miktarı, kullanılan yayıncı, kullanıcı aynı faktörlere erişerek daha başka baskılarda ne pek harcama yapılacağını de akan bazı şekilde öğrenebilirsiniz. 
Katışıksız bunlara bütünleyici olarak PaperCut NG’ nin yüzde surat web tabanlı malt karıştırma küreği kolaylığı sayesinde istediğiniz kapan üstüne bilgileri yönetebilir, yayıncı başına baskı maliyetlerini hesaplayabilir, kablosuz pres araçlarını yönetebilir, acele maliyetlerini ayrıştırmak uygun çoklu hesaplar açabilir ve cin üstüne bulunan kullanıcılara e-posta gönderebileceğiniz falan bir kat daha kimi ağır özelliği PaperCut NG’ de bulabilirsiniz.

PaperCut NG indir

, PaperCut NG cephile.com kadar sizler icin inceledik. manâ kısmından açıklamalar alabilir, PaperCut NG nasıl çalışırne işe avantaj sorabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir