Belli notlar, kişilerin aksine durumlarda alması gereken notlar olabilmektedir. Özgül olan notları rejim içerisine taahhütlü göderme ederek gizlice taahhütlü göderme yapma seçeneği sunan amma uygulamadır.

Farklı zamanlar’ ayrıca farklı olarak metinler ve numaraları kişiler hemen olan gibi kaydetme etmesi gereklidir. İnsanların çabuk hazırlanan kadar çoğalan ihtiyaçlarına, yanlarında kağıt ile dolmakalem olmadığında yardımcı olarak not kabul imkanı sunmaktadır. Notları sistem içerisinde dilediğiniz kısalıkta yahut uzunlukta tescil edebilirsiniz. Tescil edilen içeriklere bütün ortamdan bağlantı sağlayabileceksiniz.

Beyaz Perde içerisine girerek şifre belirleyerek toka ekranı aşırı kullanulan figür çizmeye aykırı şifreleme ekranı gelecektir. Bir Kat Daha evvelce belirlemiş olduğunu uygulamaya giriş şifresini girerek yapma içerisinde operasyon yapabilirsiniz. Aldığınız notları seri bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aldığınız notları özelleştirebilir, ithaf boyutunu büyütebilir, farklı fontlar seçebilirsiniz.

Özel notlar indir

, Belli notlar cephile.com olarak sizler icin inceledik. anlam kısmından kullanma talimatları alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir