Operate Now Hospital v1.10.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Operate Now Hospital v1.10.7 PARA HİLELİ APK, işletme, simülasyon ve insan anatomisine ilgisi olan hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Spil Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız doktorlar ile hasta insanlara yardım etmek, görevleri tamamlamak ve para kazanmaya çalışmaktır. Operate Now Hospital içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın kalp hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp hastanenizi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, onlarca hasta, doktorlar ve dahası sizleri bekliyor. Operate Now Hospital v1.10.7 sürümünde yeni ürünler, etkinlikler ve özellikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Operate Now Hospital Play Store’da 115.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

Operate Now Hospital v1.10.7 MOD APK İNDİR – 28MB

Operate Now Hospital v1.10.7 SD DATA İNDİR – 132MB

Kurulumu

Operate Now Hospital v1.10.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.spilgames.OperateNow2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Operate Now Hospital v1.10.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Operate Now Hospital 1.10.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Operate Now Hospital 1.10.7 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.