En gösterişsiz yoldan Youtube üzerinde beğendiğiniz videoları indirmenizi sağlayan MY-Tube yazılımını ücretsiz namına kullanabilirsiniz.

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve az çok dümdüz bire bir arayüze ehil olan MY-Tube yardımıyla Youtube üzerinde mevcut ve indirilememesinden şikayet ettiğiniz videoları hızlı tıpkısı şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Standart kendisine MP4 formatına ehil olan video dosyalarını MOV, WMV, 3GP ve FLV formatlarına bile dönüştürebilmenizi sağlayan yazılım ile ayrıca indirdiğiniz videoların aracısız inzal linklerini bile arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Tam bunların birlikte formatını tevil etmek istediğiniz videoların kalitelerini dahi istediğiniz kabil düzenlemenize cevaz veren MY-Tube ile videoların daha çok alan kaplamasının önüne de geçmiş olursunuz. Eğer sıkça Youtube üzerinden video indiriyorsanız bu programı kesinlikle denemelisiniz.

MY-Tube isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız üzere teşekkürname ederiz.
MY-Tube indir

, MY-Tube indir cephile.com yerine sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir