Modern Strike Online v1.20.4 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Modern Strike Online v1.20.4 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon ve FPS oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Game development ltd firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele ederek bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Modern Strike Online içinde yaşanan maddi sorunlarda ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli, premium yani vip hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı daima önde olabilir, yenilmezliğin tadını çıkarabilirsiniz. Güçlü silahlar, bitmek bilmeyen maçlar, dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Modern Strike Online v1.20.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Strike Online Play Store’da 575.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Modern Strike Online MOD APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden hileli apk olarak oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun.

Modern Strike Online v1.20.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Strike Online 1.20.4 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi mermi harcayabilirsiniz, mermi miktarınız azalmaz.

Modern Strike Online 1.20.4 premium hile apk : oyuna premium yani vip üye olarak başlarsınız.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.