Minecraft Pocket Edition v1.2.0.7 FULL APK (MCPE 1.2.0.7)

Minecraft Pocket Edition v1.2.0.7 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü MOJANG stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten adam ile bulunduğunuz açık dünya içinde hem hayatta kalmaya, hemde kendi hayal dünyanızı inşa etmeye çalışmaktır. Minecraft PE için bulunan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm skin (kıyafet) açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilirsiniz. Minecraft Pocket Edition v1.2.0.7 sürümünde köklü bir değişiklik yoktur ancak yüzlerce hata düzenlenmiştir ayrıca cihazlarınızda daha iyi çalışabilmesi için geliştirmeler yapılmıştır. Beta sürüm olduğu için TÜRKÇE dilini ayarlardan seçmeniz gerekiyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 24.99TL’dir, 1.970.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : tüm skin ve doku paketlerinin kilidi açık olarak görünse de dünya-doku paketlerini indirirken veya kullanırken hata alırsınız, oyun kapanabilir, skin paketlerini sorunsuz kullanabilirsiniz.

LİSANS SORUNU DÜZELTİLMİŞTİR, YENİDEN APK DOSYASINI İNDİRİN.

Minecraft Pocket Edition v1.2.0.7 MOD APK İNDİR – 63MB

BİLGİLENDİRME : Artık oyuna lisans denetimi gelmiştir bu yüzden SAF APK linkini kaldırıyorum çünkü lisans kırma işlemi yapıldığı zamanda Realm kısmına giremezsiniz.

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v1.2.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

UYARI : APK dosyasında premium kıyafetleri kullanabilmek için düzenleme yapıldığından dolayı Realm kısmına üyelik giriş yapamazsınız.

Düzenleme yapılmamış saf APK dosyası : İNDİR bazı cihazlarda ayrıştırma hatası verebilir ve skinler kapalıdır Realm kısmı çalışmaktadır.

Durduruldu hatası alan Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası : beklemede kalınız

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0 sürümünde eklenen Command Block kullanabilmek için yazışma kısmına “/give @p command_block 64” yazınız, blok envantere gelecektir.

Harita kurarken can’t be opened hatası alıyorsanız, oyunun ayarlar kısmında profil sekmesine gelin (Settings / Profile) “File Storage Location” bölümünü External olarak seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun düzelecektir.

UYARI : oyun açılışta kapanıyorsa games/com.mojang/minecraftpe/ klasörü içindekileri silip oyunu tekrar açın büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

UYARI : minecraftWorlds klasörünü sakın silmeyin aksi halde tüm oluşturduğunuz Minecraft evrenleri kaybolur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*