Minecraft Pocket Edition v0.15.4.0 FULL APK

Minecraft Pocket Edition v0.15.4.0 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü MOJANG stüdyosunun üstlendiği ilk küp oyunudur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile tamamı küplerden oluşan evren içinde kendi hayal dünyanızı inşa etmektir. Bildiğiniz üzere Minecraft PE düzenli olarak güncelleniyor bundan dolayı her yeni sürümde değişiklikler görüyoruz ancak genel anlamda hata düzenlemeleri yapılıyor. Minecraft Pocket Edition v0.15.4.0 sürümünde de hata düzenlemeleri yapılmış olup “Villains” adında 1 yeni skin seti eklenmiştir 17 adet. MCPE ile bitmek bilmeyen bir macera parmaklarınızın ucunda şekillenecektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Minecraft Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir 1.518.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Minecraft Pocket Edition v0.15.4.0 FULL APK İNDİR – 37MB

KURULUMU

Minecraft Pocket Edition v0.15.4.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tüm premium skinler yani kıyafetler kullanıma açıktır.

Ücretli Texture Pack paketleri kullanıma açıktır.

ÖLÜMSÜZLÜK HİLESİ YOKTUR.

Ayrıştırma hatası düzeltilmiştir.

UYARI : APK dosyasında premium kıyafetleri kullanabilmek için düzenleme yapıldığından dolayı Realm kısmına üyelik giriş yapamazsınız.

Düzenleme yapılmamış saf APK dosyası : İNDİR – bazı cihazlarda ayrıştırma hatası verebilir ve skinler kapalıdır Realm kısmı çalışmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*