Mental Hospital 4 v1.07 FULL APK – SD DATA

Mental Hospital 4 v1.07 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını korku oyunları ile tanınan AGaming+ stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğu mükemmel bir oyundur. Mental Hospital 4’de hikaye kontrol ettiğiniz karakter ile video çekimi yapmak için gittiğiniz akıl hastanesinde mahsur kalmanız ile başlamaktadır amacınız gizemleri çözerek ilerlemek ve kurtulmaktır. Mental Hospital 4 1.07 sürümünde final güncellemesine ulaşmıştır zannedersem hikayeyi bitirdiler artık Mental Hospital 5’i bekleyeceğiniz… Karanlık mekanlar, ürkütücü sesler, garip yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Mental Hospital 4 Play Store’da 1.67TL’dir 640’dan fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Mental Hospital 4 v1.07 FULL APK İNDİR – 20MB

Mental Hospital 4 v1.07 SD DATA İNDİR – 298MB

KURULUMU

Mental Hospital 4 v1.07 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.mentalhospitaliv” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mental Hospital 4 v1.07 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*