Mental Hospital 4 v1.05.01b FULL APK – SD DATA

Mental Hospital 4 v1.05.01b FULL APK, korku oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını AGaming+ stüdyosunun üstlendiği mobil platformun son zamanlarda popüler olan korku oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile mahsur kaldığınız akıl hastanesinden gizemleri çözerek kurtulmaya çalışmaktır. Mental Hospital 4 v1.05.01b sürümünde her zaman ki gibi hata düzenlemeleri yapılmış olup yeni bölüm eklenmiştir. Karanlık ortamlar, garip yaratıklar, ürkütücü sesler ve dahası sizleri bekliyor. Mental Hospital 4 oynarken oyuna fazla kapılmayın her an korkabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Mental Hospital 4 Play Store’da 1.67TL’dir 400’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Mental Hospital 4 v1.05.01b FULL APK İNDİR – 20MB

Mental Hospital 4 v1.05.01b SD DATA İNDİR – 266MB

KURULUMU

Mental Hospital 4 v1.05.01b SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.mentalhospitaliv” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mental Hospital 4 v1.05.01b FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*