Mental Hospital 4 v1.03 FULL APK – SD DATA

Mental Hospital 4 v1.03 FULL APK, korku oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını mobil platformun tanınan stüdyolarından birisi olan AGaming+ üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakteri ile mahsur kaldığı akıl hastanesinden kurtarmaktır. Oyunumuz Mental Hospital serisinin son oyunudur bu yüzden en gelişmiş ve hikayesi en iyi olanıdır diyebilirim. Mental Hospital 4’e giriş yaptığınız andan itibaren korkmaya hazır olun ne olduğu bilinmeyen varlıklar, ürkütücü sesler ve dahası sizleri bekliyor. Mental Hospital 4 v1.03 sürümünde yeni bölüm eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Mental Hospital 4 Play Store’da 3.24TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Mental Hospital 4 v1.03 FULL APK İNDİR – 20MB

Mental Hospital 4 v1.03 SD DATA İNDİR – 221MB

Kurulumu

Mental Hospital 4 v1.03 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.mentalhospitaliv” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mental Hospital 4 v1.03 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*