Mental Hospital 4 v1.02 FULL APK – SD DATA

Mental Hospital 4 v1.02 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını AGaming+ stüdyosunun üstlendiği korku oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile mahsur kaldığınız akıl hastanesi içinde gizemleri çözerek ilerlemek ve kurtulmaktır. Mental Hospital 4 v1.02 sürümünde yeni bir bölüm eklenmiştir. Size önerim oyunu oynarken fazla odaklanmayın çünkü neyin nereden çıkacağı belli olmuyor aksi halde fazlasıyla korkabilirsiniz. Garip sesler, tehlikeli varlıklar, karanlık mekanlar ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Mental Hospital 4 Play Store’da 3.24TL’dir yeni olduğu için indirilmesi azdır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Mental Hospital 4 v1.02 FULL APK İNDİR – 20MB

Mental Hospital 4 v1.02 SD DATA İNDİR – 215MB

Kurulumu

Mental Hospital 4 v1.02 SD DATA indirip rardan çıkaralım “com.agaming.mentalhospitaliv” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mental Hospital 4 v1.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*