Manager Desktop Edition; Mac OS işletim sistemine efendi bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz, abes ve orta ölçekli firmalar amacıyla belli gibi geliştirilmiş, fatura takibi ve ön muhasebe işlemlerinizin kaydetme ve takibi gibi işlemlerinizi olay bazı şekilde yapabilmeniz amacı birlikte kasti, dalgalı kullanıma usta bazı muhasebe programıdır.

Adamakıllı bedava iken Mac OS kullanıcılarına sunulan yazılım baştan sona işletmenize ait özbeöz nakit giriş, basım ve fatura işlemlerinizi ayrıntılı kimi şekilde kaydetme ve sürdürme edebilirsiniz. Da kar marjını hesaplayabilir, işletmenizin giderlerini hesaplayabilir ve faturalarınızı arşivleyebilirsiniz.

Manager Desktop Edition yazılımı; Yeni Gelen Bozukluk, Açık Yürekli Madeni Para, Satım Faturaları, Satın Onaylama Faturaları, Dokunma Bilgileri ve Raporlama modüllerinden oluşmaktadır. Her amma modüle yalnız fare tıklaması beraber ulaşabilir ve tüm saymanlık işlemlerinizin tescil ve takibini yapabilirsiniz.

Firmanızın şef saymanlık işlemlerini tutabileceğiniz deneyim kullanımlı bazı gösteri arıyorsanız Manager Desktop Edition tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

Manager Desktop Edition indir

, Manager Desktop Edition cephile.com kadar sizler icin inceledik. anlam kısmından açıklamalar alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir