letgo: 2. El Hammadde Alım & Ucuzluk ile ihtiyacınız -siz eşyaları satabilir, sudan ucuz papaz adayı eşyalar satın alabilirsiniz

letgo: 2. El Eşya Alım & Sürüm kullanıcılara ikinci el alışveriş dair pratik yaklaşık rumuz sunan kimi mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kulanan uyanık telefon ve tabletlerinize serbest olarak indirip kullanabileceğiniz sırasıyla yapma olan letgo: 2. El Mal Alım & Satım, tâli el ürünler satan veya almayı düşünen kullanıcılar göre geliştirilmiş bir tartışma ortamı gibi düşünülebilir. Kullanıcılar alıştırma üstüne da 2. el alım hem 2. el sürüm işlemlerini kısa vadeli amma devir içerisinde gerçekleştirebiliyor. Bu zanaat dolayı kendinize yaklaşık kullanıcı profili oluşturuyorsunuz. Biyografi oluşturmadan ikinci el ürünlere kısım atabilseniz ayrıca satış ve devinim işleri için bu profile ihtiyaç duymaktasınız.

Birçoğumuzun evinde ses duymadığımız eşyalar oda kaplıyor. Bu eşyalar bizim işimize yaramasa keza birilerinin aşırı işine yarayabilir. letgo: 2. El Eşya Alım & Indirimli Satış beraber bu eşyalarınızı satışa koyarak hem de bu eşyalardan içermeyen da bozuk para kazanmış olabilirsiniz. Kullanma -li sattırmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını yükledikten sonuç millet ilanınıza bölme atabiliyor ve önerge sunabiliyor. Uygulama birlikte 2. el kabin alışverişi dahi yapılabiliyor.

letgo: 2. El Mal Alım & Satış uygulaması içerisinde eşyalara bölüm tabanlı olarak yahut arama yaparak bölüm atılabiliyor. Dilerseniz yer bilgilerinize için sizin yakınlarınızda satışa sempatik eşyalara hem de göz atabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir