Last Day on Earth Survival v1.9 build 387 MOD APK – MEGA HİLELİ

Last Day on Earth Survival v1.9 build 387 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını KEFIR stüdyosunun üslendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde avlanmak, zombilere karşı mücadele etmek ve kendi yaşam alanınızı kurmaktır. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen zombi akınları, onlarca eşya, gelişmiş craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.9 build 387 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 2.220.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Last Day on Earth Survival MOD APK

AŞAĞIDAKİ LİSTEYE DİKKAT EDİN

ÖNEMLİ – Listedeki ürünleri craft etmeyin.Horse SaddleKevlar HelmetKevlar Body ArmorKevlar TrousersKevlar BootsMortarMetal PipeAssault HelmetAssault Body ArmorAssault TrousersAssault BootsATV TransmissionC-4 ExplosiveClan BannerExplosive MaterialTactical BackpackRadio TowerHand PumpRepair StationZombie TruckChemistry StationS&W MagnumLand MineMI24Electronics LabThe DragunovMetal Cutter

Kurulumu

Last Day on Earth Survival v1.9 build 387 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Day on Earth Survival 1.9 build 387 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız daima artar.

Last Day on Earth Survival 1.9 build 387 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz.

Last Day on Earth Survival 1.9 build 387 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.