KUBOOM 0.35 Para Hileli Mod Apk indir

Geliştiricinobodyshot
Sürüm:0.35
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:41.1 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBKUBOOM, çevrimiçi oyuncularla oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur. Öncelikle Windows platformu için geliştirilip Steam’de sunulan KUBOOM Android cihazlar için de geliştirildi. Counter Strike ile benzerliği olan bu oyunda mükemmel bir çatışma sizi bekliyor. Oyunu oynayabilmeniz için internet bağlantınız bulunması gerekiyor. KUBOOM’da takımlar halinde bir haritaya giriyorsunuz ve rakip takımı alt etmek için tüm imkanlarınızı kullanıyorsunuz.

Oyunun grafikleri bloklardan oluşmuş şekilde yani Minecraft’a oldukça benziyor. KUBOOM’da sadece takımlarla savaşma değil aynı zamanda tek başınıza savaştığınız bir modelde bulunuyor. Tek başınıza gireceğiniz büyük bir alanda dünyanın her tarafından oyuncularla savaşıyorsunuz ve en çok düşmanı öldürüp yüksek puanlar elde edebiliyorsunuz. Benim verdiğim para hileli mod ile karakterinizi çok çabuk geliştirebilirsiniz, iyi eğlenceler yegenlerim.KUBOOM 0.35 Para Hileli Mod Apk indir
KUBOOM 0.35 Para Hileli Mod Apk indir
KUBOOM 0.35 Para Hileli Mod Apk indir
KUBOOM 0.35 Para Hileli Mod Apk indir
KUBOOM 0.35 Orjinal Apk indir – (40.7 MB)
KUBOOM 0.35 Hileli Mod Apk indir – (41.1 MB)
KUBOOM 0.35 DATA indir – (51.7 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce KUBOOM 0.35 DATA dosyasını indirerek içinden çıkan com.Nobodyshot.kuboom klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/data/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*