Sayın Cephile.com okurları;  sizlere bu yazımda Kiwi uygulaması hakkında bir kaç hile sunacağım. Son günleri popüler uygulaması kiwi android market ve ios’ta 1.000.000 indirmeyi geçmiştir ve hala indirilmesine devam etmektedir.

Kiwi takipçi kasmak için yapmanız gerekenleri kısaca anlatacağım. Bu uygulamanın yeni olması nedeniyle henüz botu veya hilesi yazılmamıştır fakat piyasada bulunan hileler ve farklı uygulamaları indirdiğiniz taktirde hem telefonunuza zarar verir hemde kişisel hesaplarınızın bilgileri başkasına geçmesine neden olur.

Peki biz bu uygulamada hile olmadan nasıl takipçi kasacağız ? son derece basit arkadaşlar manuel olarak takipçi kasacaksınız?

Cephile.com üyelerine Kiwiden 5000 Takipçi

Son günlerin en popüler uygulaması olan ve  büyük bir hız ile yayılan Kiwi uygulaması Türkiye’de herkes tarafından kullanılmaya başlandı. Sizler ister istemez uygulamaya katıldığınız da listenizde yer alan bütün arkadaşlarınıza Kiwi uygulaması hakkında davetiye gönderiyorsunuz ve kişiler doğal olarak Kiwi uygulamasına katılmış oluyor ve Kiwi uygulaması kısa süre de popüler olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Kiwi uygulaması Nedir: Kiwi ask.fm tarzına benzeyen Soru -cevap uygulamasından ibarettir.  Ayrıca soru – cevap uygulamasıyla kalmayıp kişiler sorulan soruları beğenme hatta soran / soruyu yanıtlayan kişileri de takip edebiliyorsunuz. Kısacası güzel bir sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkmıştırç Sormuş olduğunuz soruları anasayfa da canlı bir şekilde herkese sorabiliyorsunuz, ayrıca anonim sorma özellikleri de mevcut.

cephile yönetimi  olarak, Kiwi uygulamasını kullanan kişilere 5.000 takipçi hediye etmeye karar verdik Bu yazının altına kiwi hakkında dikkat çekici ve yararlı yorum yapan kişiye tam tamına 5000 takipçi gönderiyoruz. Evet yanlış duymadınız 5000 kiwi takipçisi.

Kiwi Takipçi Çekilişine Katılmak İçin
1. Yazının altında yer alan yorum kutusunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

2. ‘Yazacağınız materyaller tamamen kiwi hakkında olmalıdır. Örneğin : ” Kiwi takipçilerimi çok seviyorum çnkü Kiwide….” yada Kiwi uygulamasını indirmek için google playa giriş”  veya Kiwide takipçi hilesini cephile.com adresinden bulabilirsiniz. Gibi yorum yapan kullanıcıların yorumları onaylanıp yayınlanacaktır. Ayrıca yorum yapan kişilerden moderatörlerimiz tarafından seçilen en etkili yorum yapan  kişiye 5.000 takipçi gönderilecektir.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir