Stickerları kullanarak fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirin.

Kamio uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının fotoğraflarını çeşitli stickerlarla zenginleştirmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar aralarında yer alıyor. De zahmetsizce kullanılabilir yapısı, ayrıca geniş sticker seçenekleri bir uçtan bir uca oldukça fonksiyonel olduğunu söyleyebileceğim başvuru formu, fotoğraflarını özelleştirmek isteyenlerin tercihlerinden olacaktır.

Uygulamayı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz işlemleri listelemek icabında;

Fotoğraflara sticker ve katmanlar ekleme Animasyonlu GIF ’ler yararlanma Yeni stickerlar üretebilme imkanı Şeffaf katmanlar ekleyebilme Her sürümle birlikte gelişen seçenekler

Uygulamanın hazır olarak içerisinde yer alan sticker, animasyon ve katman seçenekleri, yeni sürümlerle birlikte artma gösteriyorlar ama dilerseniz kendi elinizdeki diğer fotoğraflardan da stickerlar yaratma yoksa çizim yaparak eğlenceli stickerlar hazırlama imkanınız hem mevcut.

Fotoğraflar üzerindeki işlemleriniz tamamlandıktan sonra onları sosyal ağ veya mesajlaşma uygulamaları üzerinden paylaşabiliyor ve dostlarınıza gösterebiliyorsunuz. Retrica göre hem de düzenli bir şekilde çalışabilen Kamio, bu vesile ile tüm esas fotoğraf ağları için destek sunuyor diyebilirim.

Çalışması esnasında internet bağlantısı gerektirmese keza, paylaşımlar için faal bir bağlantıya gereksinim duyacağınızı muhakkak unutmayın. Ama uygulamanın genellikle sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanması sayesinde telefonunuzda herhangi bir yavaşlıkla karşılaşacağınızı keza sanmıyorum.

Stickerlar ve etiketler kullanarak fotoğraflarını birazcık renklendirmek isteyenlerin göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir