İstediğiniz her tarafta kendinize ait bazı web sitesi yapabileceğiniz Jimdo uygulamasını iPad, iPhone ve iPod Touch şık cihazlarınızda tamamen özgür amma şekilde kullanabilirsiniz.
Online web sitesi düzene sokma platformu olan Jimdo.com’ un resmi uygulaması Jimdo ile bulunduğunuz her tarafta ve daima mobil cihazınızı kullanarak Jimdo sistemi fazla papaz adayı amma web sitesi yapabilir ya da yapmış olduğunuz web sitenizi düzenleyebilirsiniz. kesin meslek görünüşlü web siteleri oluşturmanızı sağlayan Jimdo uygulaması tamamen keza web sitenize istediğiniz tüm çeşit çeşit resimi ayrıca ekleyebilirsiniz. 
Bunun yanında yazılı içeriklerinizi hem Jimdo beraber hazırladığınız sitenize dalgalı bazı şekilde eklemenizi besleme yapma beraber başlıklar yazabilir, amaç girebilir ve istediğiniz her çeşitli düzenlemeyi yapabilirsiniz. Bu egzersiz doğru kendinize ait olan web sitelerinizi kolay kimi şekilde yönetebilirsiniz. 
Hem egzersiz boyunca satın alabileceğiniz Pro ve Business paketler -li hem sitenize ait istatistik bilimi bilgilerini görebilirsiniz.

Jimdo indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir