Tarayıcınızı delibozuk alıp değişimi el olan giriş sayfaları için kullanabileceğiniz tıpkı uygulama olan Internet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü uygulaması ile imdi tarayıcınızı çarkıt haline cılız benzeri şeklide dönüştürebilirsiniz.

Tarayıcı açım sayfaları, giriş sayfası yada esas sayfası değiştirilemiyor diyenler bu konuda antivürüs programlarını sıkıntılı olduğunu düşünmeye başlarlar. Halbuki bilgisayarınıza kurduğunuz kıytırık programların eklentileri Chrome, Firefox ve Genel Ağ Explorer esas sayfasını(mir sayfasını) ele geçirip değişimini engellerler. Tarayıcınız burada hijack fail (emanet düz) bu tezyifkâr müştemilat virüs değildir. Bu yüzden antivirüs yazılımları bu konuda size havari olamayacaktır. Umum bu noktada Internet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü kullanıcılarının yardımına koşmaktadır. 

22apple, iLivid, V9, Babylon ve Bearshare gibi tarayıcı sitenizi budala kayran uygulama eklentilerine karşı Internet Explorer Anasayfa Kilit Dekoder uygulamasını huzur ile kullanabilirsiniz. Bu yoz eklenti yazılımların anne sayfanızı ele geçirmesinden sizde şikayetçi olanlardansanız Internet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü asıl sayfanızı çarkıt haline saklamak amacıyla kullanabileceğiniz kurulum gerektirmeyen Türkçe aynı uygulamadır.

Internet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü isimli bu izlence sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkürname ederiz.

Genel Ağ Explorer Anasayfa Kilit Dekoder indir

, İnternet Explorer Anasayfa Kilit Çözücü indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir