Insane Eagles’da gökyüzünün hakimi olmaya etkin bir kartalı yönetiyoruz

Insane Eagles güzelce grafiklere cemaat olan ve oyunculara dilenci tıpkısı oynanış tecrübesi yaşatan bir duraksız tükenmez koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz yerine indirip oynayabileceğiniz aynı kartal oyunu olan Insane Eagles’da terkedilmiş tıpkı şehre mihman oluyoruz. Bu şehirde kartal kahramanımızla uçarak beslenmeye ve gökyüzünün bildirme iri yırtıcısı olmaya çalışmaktayız. Bu gelişim amacıyla karadaki pespaye kemirgenleri ve farklı avları yakalamamız gerekiyor. Ancak yolumuz üzerinde köprüler, makine enkazları, ongun dalları gibi engeller bulunmakta. Bu nedenle yol alırken bu engelleri aşmamız ve kaymakamlık yapmamamız vacip.

Insane Eagles’da kartalımız daim yol alırken onun sağa veya sola yönlenmesini veya alçalıp yükselmesini sağlayarak karşımıza çıkan engelleri aşıyoruz. Antrparantez yolumuz üzerindeki altınları toplayabiliyor, alçalarak yerdeki avlarımızı yakalayabiliyoruz. Eğer bire bir yere çarparsak canımız azalıyor. Sağlık barımız tükendiğinde ise oyun sonlanıyor.

Insane Eagles’in göze tatlıca görünen grafiklere eş olduğu söylenebilir.

, Insane Eagles indir cephile.com adına sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir