IconTool Pro; Mac işletim sistemine usta bilgisayarlarınız fazla çalışma ve dosyalarınız karşı ikon oluşturmanıza imkan tanıyan inanılmaz kimi uygulamadır.

Sırf bir kaç dokunuşla biricik ikonlar yaratmanıza amaç karşılayan çalışma ikon hazırlarken ihtiyaç duyabileceğiniz hep araçlar beraber hiç durmadan geliyor. Dosya ve uygulamalarınız karşı ikon hazırlayabileceğiniz yapma birlikte .ico ve .icns uzantılı ikon dosyaları oluşturabilirsiniz.

Oldukça kolay ve güzel bir arayüz -li yeni alıştırma ikon oluşturma aşamasında kullanıcılarına boylu boslu kalite ve çabukluk sunuyor. Hem alıştırma ile oluşturduğunuz katışıksız ikonlar bekar dosyada saklanır. Bu sayede saatlerce ikon arama zahmetinden kutulursunuz.

Sürükle bırak desteğine de sahip çıkan neredeyse eşsiz yapmanız vadesi dolmuş ikonda müracaat etmek istediğiniz görüntü dosyasını sürükleyerek uygulamaya terketmek. sonra kitap üzerinde bir rampa seçerek görüntüyü düzenleyebilirsiniz. Katışıksız düzenlemeler bittikten sonrası “Oluştur” butonuna tıkladıktan sonuç .ico ve .icns dosyalarını dışa aktarabilirsiniz.

IconTool Pro indir

, IconTool Pro cephile.com kadar sizler icin inceledik. yorum kısmından açıklamalar alabilirsiniz


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir