i-Security; evinizde, işyerinizde yahut çocuğunuzun odasında kurulu emniyet kameralarına 3G veya Wİ-Fİ fazla bağlanarak görüntüleri izlemenize olanak vekil inanılmaz biraz gizli ifa uygulamasıdır.

Adamakıllı özgür kadar iOS kullanıcılarına sunulan çalışma uzaktan yerleşmiş emniyet kameralarınıza bağlanarak neler olup bittiğini önemsemeden görebilirsiniz. Özellikle çocuğunu bakıcıya bırakan annelerin bayağı işlerine yarayacak olan yapma baştan sona çocuğunuz aralıksız gözünüzün önüne.

bu nedenle eşsiz yapmanız zamanı gelmiş güvenlik kameralarının YULAR ve port numaralarını pratikte ilgili alanlara kaydetmek. daha sonra uygulamayı açarak görüntüleri kolayca izleyebilirsiniz. Paravan görüntüsü alabilme özelliğine hem sahip olma uygulamada manzara kayıtlarını daha sonra izleme şansına sahipsiniz.

i-Security içerisinde; Maddesel ve Parmağa Ait PTZ kontrolü, 64 kanala böylece izleyebilme, Biden şiddetli spiker bünye, Kayıtlardan elek görüntüsü teslim alma, Dijital Akış /Sorun desteği, Megapiksel çözünürlük ayarlama, Aşırı oynatma desteği, Push bildirimleri, Akustik desteği, Yapılacaklar Listesi oluşturabilme, QR şifre desteği olası amma çok özellikleri bulunuyor.

i-Security indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir