Android zeki telefon ve tabletlerinizde saç renginiz üstünde şansın dönmesi yerine getirmek ve farklı renklerle nasıl görünebileceğinizi sınamak isterseniz kullanabileceğiniz bedava uygulamalardan bir adam başına da Hair Color Studio ve bu işi en basit ve çabuk yoldan gerçekleştirebilmenize ihtimal tanıyor. Uygulamanın sahip olduğu seçenekler öyle pek kullanıcı için tatmin edici olacaktır oysa sıradışı renklerin Hair Color Studio’hem de bulunmadığını ayrıca her tarafta maddeler halinde sıralamak gerekli.

Uygulamayı başlattıktan sonradan kendi fotoğrafınızı derhal çekebilir veya galerinizdeki fotoğraflardan bir tanesini kullanmaya başlayabilirsiniz. daha sonra saç bölgeniz üzerinde ekrandan gerçekleştireceğiniz seçimler uygulamanın nerenin saçınız olduğunu anlamasını kolaylaştıracaktır. Bu sayede yirmiden pozitif bambaşka saç rengi ve tonunu anında fotoğrafınıza uygulayabilir ve mevcut olan mukayese seçeneklerinden faydalanarak daha iyi mi yahut fena mü durduğunu anlayabilirsiniz.

Saç rengi ve tonlarının yanına renklerin ne kadar yoğun olacağını de belirleyebildiğiniz için oldukça pozitif seçeneğiniz olduğunu söyleyebilirim. Fotoğrafınız üzerinde değişik saç renklerinin nasıl durduğunu gördükten daha sonra dilerseniz bu değişimi fotoğrafa kaydedebilir ve varolan sosyal paylaşım butonlarını kullanarak arkadaşlarınızla ve ailenizle hem de paylaşabilirsiniz.

Sadece saç rengi değil, değişik filtreler ve dergi kapaklarını da kullanarak kendinizi farklı birisi haline getirebildiğiniz başvuru formu, eğlenceli stickerlar uygulamanıza hem olasılık tanıyor. Eğer saç renkleri denemeleri konusunda işe yarar bir tatbik arıyorsanız cihazınıza yüklemeyi kuşkusuz unutmayın.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir