Şayet Android işletim sistemini kullanan mobilize cihazlarınızda Grand Theft Auto: Liberty City Stories‘i kandırmak istiyorsanız size güzelce ayrımsız haberimiz var. Hatırlanacağı üzere Rockstar geçtiğimiz senenin akıbet ayında Grand Theft Auto serisinin 2005 yılında PSP üzere yayınlanmış GTA: Liberty City Stories ünlü oyununu iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler üzere yenileyerek satışa sunmuştu. Firmanın oyunun iOS versiyonu ile birlikte Android versiyonunu yayınlamaması ise oyuncuların tepkisini çekmişti.

Aradan 1 aydan aşkın müddet geçmesinin ardından GTA: Liberty City Stories binnetice Android cihazlar amacıyla dahi satışa sunuldu. Üstelik Rockstar bu gecikme dolayısıyla oyunda yüzdelik 40’lık aynı iskonto da uyguluyor. GTA: Liberty City Stories’in Google Play üzerindeki iskontolu satış bedeli 10.49 TL.

GTA: Liberty City Stories’dahi Toni Cipriani adlı kahramanımızla hırs ve kasırga meşgul aynı ayan dünya macerasına atılıyoruz. Kahramanımız evi olan Liberty City’den ince süre ırak kalık, vurdumduymaz döndüğünde ise bozuk saygınlığını kaplamak amacıyla savaşım etmeye değişmeyen vermiştir. Bu hisse senedi üzere mafya aileleri, kaba politikacılar ve esrar çeteleri gibi faktörlerle ser etmesi gerekiyor. Tığ üstelik bu işi gerçekleştirmesi amacıyla ona havari oluyoruz.

GTA: Liberty City Stories’da oyuncuları yenilenmiş faziletli çözünürlüklü grafikler ve karakter modellemeleri, ışık ve hayalet efektleri, duraksız cihazlarla ahenktar kuzuluk getirilmiş kontroller bekliyor. Oyunu satın kabul etmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

İndir1.9 GB
Grand Theft Auto: Liberty City Stories Android Android amacıyla GTA Oyunu

, GTA: Liberty City Stories Android Versiyonu Çıktı! indir cephile.com namına sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir